جوجومگ

جوجوکتل

دسته بندی
مرتب سازی
 • یک لیوان کوکتل سیب روی سینی روی میز چوبی
  طرز تهیه کوکتل سیب همچنان که در روزهای آخر تابستان به سر می‌بریم، می‌توانیم سیب‌های سبز را در میوه‌فروشی‌های محل‌مان پیدا کنیم که خبر از آغاز پاییز می‌دهند. سیب سبز یکی از مفیدترین میوه‌هاست که با داشتن آنتی اکسیدان‌های فراوان، فیبر و ویتامین سی به تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود فعالیت سیستم گوارش، کاهش کلسترول و جلوگیری از سرطان کمک می‌کند. بیهوده نیست که می‌گویند خوردن یک سیب در روز، دکتر را از شما دور می‌کند. یکی از بهترین خوراکی‌هایی که می‌توان با این میوه خوشمزه تهیه کرد (البته بجز پای سیب)، کوکتل سیب هست که برای پذیرایی از مهمانان در جشن‌ها و دورهمی‌ها گزینه‌ای بسیار مناسب و شیک به شمار می‌رود. در این مقاله از جوجومگ، با هم طرز تهیه یک کوکتل سیب بسیار خوشمزه را با هم مرور می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.
  جوجوکتل 00/06/29
 • لیوان کوکتل هلو و هلو روی میز چوبی
  طرز تهیه کوکتل هلو امروز می‌خواهیم دوباره سری به دنیای رنگارنگ و جذاب کوکتل‌ها بزنیم و یک کوکتل خوشمزه و گوارا با طعم دل‌انگیز هلو را با هم درست کنیم که یک گزینه عالی و خاص برای پذیرایی در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها به حساب می‌آید. پس با ما همراه باشید.
  جوجوکتل 00/06/22
 • طرز تهیه موهیتو با ماءالشعیر لیمو
  طرز تهیه موهیتو با ماءالشعیر لیمو یکی از بهترین نوشیدنی‌ها برای رفع عطش دراوج گرمای تابستان، موهیتو است. روش‌های زیادی برای تهیه موهیتو وجود دارد که ما در این مقاله، یکی از آن‌ها را برای شما عزیزان آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید.
  جوجوکتل 00/06/18
 • دو لیوان کوکتل آناناس و یک عدد آناناس در پس زمینه
  طرز تهیه کوکتل آناناس تابستان، فصل لذت بردن از انواع کوکتل‌ها و نوشیدنی‌های خنک است. در این مقاله، طرز تهیه یک کوکتل خوشمزه با استفاده از ماءالشعیر جوجو آناناس را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم که می‌توانید خیلی سریع آن را آماده کرده و در کنار عزیزان خود از نوشیدن آن لذت ببرید. پس با ما همراه باشید.
  جوجوکتل 00/06/15